Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Najnowsza kolekcja płaszczy i kurtek w sezonie jesienno - zimowym 2019/2020
Model Pola to klasyczny zimowy, ocieplany płaszcz na podszewce, z ozdobnymi przeszyciami. Linia płaszcza podkreśla smukłość kobiecej figury. Płaszcz zapinany na ozdobne guziki, posiada dyskretnie umieszczone kieszonki w szwach zapinane na zamek. Ten model ma możliwość podpięcia kołnierza, co zapewnia lepszą ochronę w chłodniejsze dni.
Model Karolina to klasyczna dyplomatka, jednorzędowa z odpinanym futrzanym kołnierzem. Praktyczność dla wymagających.
Model Hania to zimowy, ocieplany płaszcz zapinany na guziki i z kapturem, wykończony podszewką. Jest to dłuższy, gustowny płaszcz z ozdobną lamówką i eleganckim odpinanym futrem.
Model Tina to krótki, zimowy ocieplany płaszcz, wykończony podszewką. Przechodzący w kołnierz kaptur wykonany z wysokiej jakości włoskiej tkaniny w kratę. Zapinany na 4 guziki z kieszeniami po bokach. Praktyczny, a zarazem elegancki, sprawdza się w stylizacjach codziennych.
Model Tina Długa to zimowy ocieplany płaszcz, wykończony podszewką. Przechodzący w kołnierz kaptur wykonany z wysokiej jakości włoskiej kratki. Zapinany na 4 guziki z kieszeniami po bokach. Praktyczny, a zarazem elegancki, sprawdza się w stylizacjach codziennych.
Laura - zimowy, ocieplany płaszcz na zamek z kapturem, wykończony podszewką. Płaszcz posiada ozdobne szerokie zamki i bogate ozdobne futro, które jest odpinane. Laura to płaszcz uniwersalnym, zarówno elegancki jak i sportowy.